Про нас

Ініціатива «Нові люди» була створена в 2015 році як неформальне об’єднання друзів та однодумців для того, щоб сприяти об’єднанню людей зі спорідненим баченням – розбудова правового та економічно і культурно розвиненого суспільства (зокрема в місті Черкаси).

Сьогодні «Нові люди» представляють собою команду досвідчених професіоналів з різних сфер суспільного життя – це бізнес, освіта, культура і духовність, нові технології, благодійна волонтерська діяльність тощо.

«Нові люди» реалізують безліч проектів гуманітарного та просвітницького характеру, які направлені на розбудову інститутів демократичного суспільства та місцевого самоуправління, заохочують і підтримують суспільні ініціативи та сприяють зростанню громадської і політичної свідомості громадян. У «скарбничці» «Нових людей» – чимало благодійних акцій, які рятують життя, допомагають здійснити мрії та загалом роблять наш світ кращим.

«Нові люди» встановлюють та розвивають партнерські відносини з іншими громадськими організаціями, рухами і проектами. Штаб-квартира «нових людей» розташована в місті Черкаси.

Соціальні проекти

Допомагаємо тим, хто втратив надію і потребує допомоги

Просвітницькі і економічні ініціативи

Підтримуємо і оснащуємо тих, хто намагається допомогти собі сам та змінити світ на краще

Нові напрямки розвитку суспільства

Пропонумо руку дружби та співпрацю тим, хто допомагає іншим і “піднімає планку” стандартів в усіх сферах суспільного життя

Наша діяльність

Програмна діяльність «Нових людей» не сконцентрована лише на благодійності (хоча благодійні ініціативи займають особливе місце в нашому серці). Наші зусилля сьогодні охоплюють низку напрямків, серед яких залучення міжнародних інвестицій в місто та створення робочих місць, покращення ефективності місцевого самоуправління (зокрема, транспортна реформа), боротьба з корупцією та нові стандарти діяльності для політиків та чиновників, розвиток місцевого бізнесу ті підприємництва а розумний підхід до проблем урбаністики та. Наш досвід, навички та наполегливість дозволяють нам ефективно реалізовувати задумане.

Ефективне місцеве самоуправління 0
Залучення інвестицій та розвиток бізнесу 0
Благодійна та соціальна діяльність 0
qodef-team-image
Голова ГО «Нові люди – Черкаси»
Павло Валенчук
qodef-team-image
Власник ІТ-компанії eKreative
Віктор Євпак
qodef-team-image
Волонтерка, голова БФ ``Час надії``
Лариса Когут
qodef-team-image
Бізнесмен, експерт із енергоефективності
Максим Кохась

Долучитись до “Нових людей”!

Або поставити питання