MapaMagic став доступним на комп’ютері

noviludi > News  > MapaMagic став доступним на комп’ютері

MapaMagic став доступним на комп’ютері

Система публічного відслідковування громадського транспорту MapaMagic відтепер доступна у web-версії. Раніше дізнаватись про рух тролейбусів і маршруток можна було лише за допомогою мобільного додатка. Тепер же безкоштовною послугою можна скористатись за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

– Тестуючи програму, ми побачили, що є частина людей, які хочуть користуватись MapaMagic з комп’ютера, а не мобільного телефону або планшета. Черкащани сигналізували про це в коментарях, у відгуках. Тому вирішили розробити таку можливість і для цієї категорії людей, – говорить керівник компанії eKreative, лідер команди MapaMagic Віктор Євпак.

На сьогодні MapaMagic охоплює трекінг усіх муніципальних тролейбусів. Окрім того, трекери стоять на таких автобусних маршрутах: 8, 21, 26, 27, 28, 4, 5, 13, 2, 7, 22. Натомість досі залишається низка перевізників, які відмовляються від такого сервісу. Ідеться про маршрути № 3, 16, 9, 24, 30, 36, 12, 20, 25, 29, 31, 33, 6, 10, 11, 114 та 115.

– Уже скоро на 19 маршрутах буде оголошено конкурс. Сподіваюсь, бажання виграти у конкурсі спонукатиме перевізників покращувати свою роботу, і ті все ж погодяться встановити трекери на своєму транспорті. Ми, як і раніше, готові робити це безкоштовно. Якщо у когось із перевізників є бажання долучитись до MapaMagic, просимо зателефонувати нам за номером 0949841561 або написати на нашу сторінку у Фейсбуці. І вже за тиждень там стоятимуть GPS-трекери, – запевняє Віктор Євпак.

Окрім громадського транспорту, нещодавно трекери встановили і на снігоприбиральній техніці. Слідкувати за рухом дев’яти комунальних машин можна ТУТ.

user-gravatar
noviludi
No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website